تاریخ :مهر ۳۰, ۱۴۰۰

شماره ۵۷ | قرآن تعامل دو طرفه

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p    دانلود با کیفیت ۴۸۰p   دانلود با کیفیت ۳۶۰p   دانلود با کیفیت ۲۴۰p 

 

Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.

 

قرآن تعامل دوطرفه رو میان الله و بندگانش برقرار می کنه. ما با قرآن میدونیم چطوری الله رو بندگی بکنیم تا در دنیا و آخرت زندگی خوبی داشته باشیم و از عذاب نجات پیدا بکنیم قرآن حق ماست که بخونیم و یاد بگیریم از اینکه فکر کنیم تکلیف محض رو گردنمون گذاشتند که باید قرآن رو بخونیم ذهن مون رو تصحیح بکنیم تنها کسی که این وسط نفع می بره ما خودمونیم پس اجازه ندهیم مشغولیت های مدیریت نشده دنیا، ما رو از این حقمون دور بکنه..

در این که قرآن رو یاد بگیریم و الله رو بر اساس قرآن بندگی بکنیم هزاران فایده و منفعت برای ما وجود داره. یک نگاهی بیندازیم به کسایی که مسلمان نیستند از قرآن دورند چقدر مشکلات روحی متعدد سراغشون میاد حالا اگر بخواهیم بین خودمون مسلمان‌ها هم مقایسه بکنیم مسلمان هایی که برای فهم و درک قرآن تلاش می‌کنن و کسایی که تلاش نمی کنند هم بینشان چقدر تفاوت وجود داره اونایی که از قرآن دورن در مسائل روحی بیشتر دچار مشکل میشن احساس تنهایی می‌کنن ضربه‌های روحی اون ها رو پژمرده می کنه مقایسه بکنیم بین دو پدر و مادری که فرزندشون رو به هر دلیل از دست دادن بعد از این طوفان اون هایی که با قرآن هستند دوباره آرامش شون رو به دست میارن خودشون و فرزندشون رو متعلق به الله میدونن همون طوریکه خیلی از پدر و مادر های قوی مشکلشون رو با قرآن حل کردن ولی خیلی ها حق شون رو از قرآن دریافت نکردن بنابراین طبیعیه که پشتوانه قوی برای آرامش روحی در همچی لحظاتی نداشته باشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *